Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

360 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Osti: “Icardi kerkohej nga Napoli, por ai zgjodhi Interin”

Osti: “Icardi kerkohej nga Napoli, por ai zgjodhi Interin”
Andi Prifti

Drejtori sportiv i Sampdoria-s Carlo Osti dhe nje interviste per mikrofonat e Radio CRC mbi Mauro Icardi, ish-lojtar i Sampdorias qe kete merkato kaloi tek Interi: “Icardi kerkohej nga Napoli dhe Inter, por ishte vete lojtari qe zgjodhi Milanon si destinacion. Napoli ishte klubi i pare qe beri oferte, por me pas erdhi zgjedhja e Icardit dhe shkoi tek Interi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.