Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

463 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Osvaldo-Boca, eshte akordi: te rejat e fundit mbi tratativen

Osvaldo-Boca, eshte akordi: te rejat e fundit mbi tratativen
Bujar Berishaj

Pablo Osvaldo dhe Boca Juniors tani duken gjithmone e me afer.

Takimi me agjentit te lojtarit dhe klubit argjentinas ne fakt, ka qene pozitiv dhe palet kane ardhur praktikisht tek nje akord. Ne oret e ardhshme mund te vij pershpejtimi perfundimtar. Kete thote Gianluca Di Marzio drejtperdrejt nga sajti i tij zyrtar.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.