Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

5,342 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Osvaldo, eshte nje lufte e hapur: deshiron te denoncoi Interin! Ausilio ka marreveshje me…

Osvaldo, eshte nje lufte e hapur: deshiron te denoncoi Interin! Ausilio ka marreveshje me…
Bujar Berishaj

Ausilio sot ka qene ne Londer dhe ka qene i zene kryesisht me Osvaldon.

D.s zikalter – sic zbulon Di Marzio – ka takuar Southampton dhe QPR. Interi deshiron te shes lojtarin tek klubi londinez dhe ka gjetur nje marreveshje, dhe tani i perket lojtarit te pranoi ose jo. Zikalterit kane gjithashtu nje marreveshje me Saints.

Sulmuesi do te mbetet i lidhur me Interin deri ne fund te huazimit dhe keshtu, do te jete dirigjentet e Thohir qe do te percaktojne fatin e tij (me Southampton qe duhet te jap ok e fundit, natyrisht). Edhe pse ka skuadra italiane qe e duan, flitet per Milan dhe Juventus, duhet te kalojne nga shoqeria zikalter fillimisht. Gjithashtu tek Sky shtojne se Osvaldo sot ka qene ne Pinetina dhe nuk ka pasur lejen qe te stervitet (eshte i suspernduar) dhe per kete deshiron qe te denoncoi Interin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.