Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 27, 2020

Scroll to top

Top

2,931 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Osvaldo, Inter i kerkon nje kompensim Juventusit: zhvillimet

Osvaldo, Inter i kerkon nje kompensim Juventusit: zhvillimet
Bujar Berishaj

 

Inter dhe Juventus ne takim… per Osvaldon.

Ore intensive te merkatos, dhe tratatve zyrtare mes dy klubeve per sulmuesin tashme jashte projektit zikalter. Lojtari ne pronesi te Southampton – klubi anglez i ka lene lojtarin Interit ne dore – eshte ne shenjester te Juventus, per te zevendesuar nje Giovinco me destinacion Toronton.

Kete mbremje Inter i ka kerkuar klubit bardhezi nje demshperblim prej 500 mije euro per huazimin: pune ne vazhdim e siper, palet po diskutojne ne kerkim te marrveshjes. Alternativa e Osvaldos eshte Matri. Por, Osvaldo eshte ne krye te listes, Juventus pret…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.