Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,482 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Osvaldo ne Argjentine, Jonathan ne Brazil: Mancio i humbet te dy. Dje u provuan…

Osvaldo ne Argjentine, Jonathan ne Brazil: Mancio i humbet te dy. Dje u provuan…
Inter Club Staff

As Osvaldo e as Jonathan nuk do te jene kunder Lazios e Roberto Mancini do i duhet qe te hedhe ne fushe skuadren pa dy lojtaret.

I pari ka udhetuar drejt Argjentines per te qendruar afer gruas e cila ka humbur njerin prind ne menyre te papritur. Nderkohe i dyti, ka shkuar ne Brazil, shkruan e perditshmja Italiane Gazzetta dello Sport.

Dje Mancini ka provuar skuadren qe mund te hedhe ne fushe kunder kryeqytetasve: Cifti i mbrojtesve te krahut do te perbehet nga D’Ambrosio dhe Dodo e keshtu Nagatomo do e nise nga pankina. Pas ndeshjes ne Meazza ndaj Lazios, Interi me daten 29 dhjetor do te udhetoje drejt Marokut ku nje dite me pas 30 zikalterit do te perballen me PSG e Zlatan Ibrahimovic.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.