Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

638 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Osvaldo neser ne Milano. Te marten vjen zyrtarizimi

Osvaldo neser ne Milano. Te marten vjen zyrtarizimi
Bujar Berishaj

“Biletat vetem vajtje, destinacioni Milano. Direksioni? Zikalter. Valixhet gati, Pablo Osvaldo neser do te jete ne Milano: tratativa mes Inter dhe Southampton ka perfunduar tani, dhe sulmuesi i kombetares eshte gati te bej hapat e pare me klubin e tij te ri. Te marten sipas te gjitha gjasave do te kete vizitat mjeksore, pastaj zyrtarizimi. Perqafim zikalter, Inter eshte gati ta mirepres Osvaldon.”

Keto jane me te rejat qe vijne nga eksperti i merkatos se Sky Sport, Gianluca Di Marzio ne lidhje me zbarkimin e sulmuesit ne San Siro.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.