Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,340 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Osvaldo: zgjidhje e kontrates dhe ulje rroge per Bocan…

Osvaldo: zgjidhje e kontrates dhe ulje rroge per Bocan…
Bujar Berishaj

Pablo Daniel Osvaldo eshte ne pritje te nje pergjigje te Interit per kerkesen e tij per te nderprere kontraten qe do t’i lejonte te transferohej menjehere tek Boca Juniors.

Sic raportohet nga ESPN.com.ar, lojtari eshte gati te ul rrogen e tij, qr tani sillet rreth 2 milion euro, per te favorizuar kalimin e tij ne Argjentine. Ne kete menyre do te do te zgjidhjes nje nga nyjet e rendesishme te kesaj situate:Inter nuk duhet te paguaj nje pjese te rroges qe Boca, ne kete moment, nuk eshte ne gjendje ta garantoj. Per Osvaldo tek Boca, tani, duket me te vertete nje ceshtje oresh…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.