Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

5,953 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pa Europen do kete shume largime, Jiangsu do ndihmoje. Per Gabigol nje mundesi nga Spanja…

Pa Europen do kete shume largime, Jiangsu do ndihmoje. Per Gabigol nje mundesi nga Spanja…
  • On 26/11/2016, 11:41

Eleminimi nga Europa League, do i kushtoj shume skuadres zikalter, te cilat duhet te plotesojne kriteret e FFP. SIc raporton CdS, lista mund te filloj me blerjen me te bujshme te kesaj vere Gabriel Barbosa, i cili mund te dergohet ne huazim ne Spanje. Malazezi Jovetic, Biabiany e Felipe Melo.

Tek keta lojtare do luaj nje rol te rendesishem edhe Jiangsu, e cila do ndihmoje klubin zikalter me blerjen e ketyre lojtareve. Keshtu do ishte dhe nje buxhet per te nderhyre ne blerje, ku mbrojtja eshte reparti me i dobet i kesaj skuadre (26 gola te pesuar ne 18 ndeshje). Kur mendon qe kalendari nuk te ndihmon pasi do perballen me Fiorentina, Napoli, Genoa, Sassuolo e Lazio gjerat per skuadren zikalter mund te perkeqesohen.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.