Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,588 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pagliuca: Inter, mer Dzekon. Duhet Verrati…

  • On 27/04/2016, 11:20

Gianluca Pagliuca voton Edin Dzekon per sulmin zikalter!

Pse jo? Nese Icardi lendohet, kush do te shenoje, Palacio?

Jam shume i bindur qe sulmuesi aktual i Romes do e kaloj kete moment dhe do te rigjeje shume shpejt golin.

Ne mesfushen zikalter duhet nje lojtar i madh, do te thoja Verrati po duke pare kerkesat ekonomike eshte shume e veshtire, do te votoja Sorianon si alternative te tij.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.