Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 23, 2019

Scroll to top

Top

435 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Palacio eshte ne forme, Milito po perparon. Icardi…

Palacio eshte ne forme, Milito po perparon. Icardi…
Andi Prifti

Pas perfunditmit te testeve atletike nga pergatitesi atletik Pondrelli, Mazzarri dha ‘ok’ per nje ndeshje brenda grupit. Palacio ishte shenuesi i golit te pare sezonal. Ne mengjes skuadra do te vije ne Pinzolo, dhe rreth ores 17:30 do te behet stervitja e pare. Moment i pritur me padurim nga te gjithe; te gjithe duan te njohin Mazzarrin qe kerkon sakrifice, djerse dhe shume pune per tu rikthyer te forte ne kampionat.

Po perparon dhe Milto; Princi do te jete sot ne Pinzolo me pjesen tjeter te grupit per grumubllimin deri ne daten 23 korrik.

Nderkohe ka ardhur dhe zyrtarizimi i Icardit. Si pasoje, duhet te zyrtarizohen dhe numrat e bluzave: Icardi do te mbaje numrin 9 ndersa Belfodil numrin 18. Icardi do te fitoje rreth 850 mije euro per 5 vite kontrate.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.