Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,061 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Palacio: “Jo nje ndeshje e madhe por rezultat i mire. Kisha dhimbje, tani kam…”

Palacio: “Jo nje ndeshje e madhe por rezultat i mire. Kisha dhimbje, tani kam…”
Inter Club Staff

 Ne fundin e ndeshjes kunder Celtic Glasgow, Rodrigo Palacio ka folur per Premium Calcio dhe ka komentuar rezultatin 3-3.

Ja fjalet e tij: “Nje ndeshje pak e cuditeshme. E nisem mire me 0-2, me pas leshuam pak, ata besuan dhe barazuam. E me pas arritem te gjenim golin e trete dhe beme nje ndeshje te mire sepse shenuam 3 gola jashte fushe, barazimi eshte i mire. Cfare ndodh ndonje here? Bejme shume gabime, mungojne akoma edhe 90 minuta, por ne luajme ne shtepi e duhet te fitojme. A jam optimist? Sigurisht qe po, kemi bere tre gola jashte fush, mendoj se duhet te luajme ashtu sic kemi luajtur ne ndeshjet e fundit e me siguri do te fitojme. Kavilja? Jam me mire, me perpara kam pasur dhimbje kurse tani ndjej vetem nje shqetesim. Ne fushe vrapoj me lehte se me pare por me mungon pak per te qene ne 100%.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.