Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,346 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Palacio: “Nje fitore e madhe! Hernanes? Ai…”

Palacio: “Nje fitore e madhe! Hernanes? Ai…”
Bujar Berishaj

Inter fiton 2-1 ne Rome kunder Lazios dhe ne fund Rodrigo Palacio flet per mikrofonat e Sky:

“Mungojne edhe 3 jave dhe duhet te luajme deri ne fund. Sot ishte nje fitore e rendesishme kunder je skuadre te madhe, jemi shume te lumtur. Eshte gjithmone e veshtire kur kundershtaret mbrohen prapa, por ne fund e kemi gjetur golin dhe jemi te lumtur. Hernanes? Jam shume i lumtur per te, e meriton, punon shume. Eshte kampioni qe e kemi pare edhe tek Lazio, duhet te vazhdoj ketshtu. Tani mendojme per Juven, besojme tek Europa.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.