Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,088 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Palacio, problemi nuk eshte i rende. Mund te kthehet para kohe. Ndersa Campagnaro dhe Icardi…

Palacio, problemi nuk eshte i rende. Mund te kthehet para kohe. Ndersa Campagnaro dhe Icardi…
Xhorxh Gellci

Nje frymemarrje e thelle ne shtepine Inter. Rodrigo Palacio eshte mire dhe problemi muskular qe e kishte shqetesuar ne kemben e majte nuk eshte aspak i rende. 

Problemi ishte ndjere nga sulmuesi gjate ndeshjes te djeshme, te fituar 3-1 pas nje goli dhe asisti te Trenza. Ne minuten e 81, ishte zevendesuar me Lamelen, por per problemin eshte kuptuar vetem ne fund te ndeshjes, gje qe ka bere te alarmohet ambjenti zikalter, duke pare qe sapo eshte demtuar Milito dhe duke menduar qe Icardi do beje gjithashtu nje udhetim te gjate para ndeshjes me Torinon.

Por lajmet me te fundit flasin per asgje shqetesuese. Nuk ka asnje problem, nuk ka asnje terheqje, as te lehte dhe as te rende. Behej fjale vetem per nje lodhje te vogel. Eshte e sigurt qe Palacio nuk do te perdoret ne ndeshjen kunder Uruguayit, prandaj Interi shpreson qe ai te rikthehet ne Milano ne ditet ne vazhdim, edhe pse eshte dicka jo e sigurt. Ndersa kunder Uruguait, eshte e sigurt prezenca e Mauro Icardit dhe gjithashtu nuk perjashtohet edeh perdorimi i Campagnaro, i cili i ka kaluar te gjitha problemet.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.