Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

309 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Palacio: “Skudeto, jemi edhe ne! Une dhe Milito, sa shume gola. Kjo pune…”

Palacio: “Skudeto, jemi edhe ne! Une dhe Milito, sa shume gola. Kjo pune…”
Ardis
  • On 20/07/2013, 0:39

Per te gjithe Rodrigo Palacio. I intervistuar nga Gazzetta dello Sport, sulmuesi argjentinas e shikon Interin ne rrugen drejt skudetos ne prag te sezonit te ardhshem: “Kujdes nga Interi  – thote – une dhe Milito do te shenojme me shume nga te gjithe. Skuadra do te «fluturoje» sepse po punon shume fort. Skudeto? Do te jemi kompetitive”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.