Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 24, 2021

Scroll to top

Top

551 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Palacio: “Te kthehem tek Boca Juniors? Ne fillim eshte Interi”

Palacio: “Te kthehem tek Boca Juniors? Ne fillim eshte Interi”
Andi Prifti

Nje rikthim tek Boca Juniors? Duke folur per Radio Vorterix, Rodrigo Palacio, sulmuesi i Interit, nuk i mbyll dyert e rikthimit tek Boca Juniors, edhe pse, ne fillim kerkon te respektoje kontraten me ZiKaltrit: “Kam nje kontrate dy-vjeçare me Interin, ne fillim te skadoje kontrata, dhe me pas do ta mendoj nje rikthim tek Boca.” Me pas Trenza foli per atmosferen ne shtepine ZiKalter: “Ne skuadrat e medha nuk ke mundesi te pushosh per asnje çast ,sepse te gjithe kane deshire te fitojne ndeshjet, kampionatet. Ajo qe ndodh tek Interi nuk eshte shume ndryshe nga ajo qe ndodh tek Boca Juniors.

Palacio preku dhe kapitullin e Kombetares argjentinase: “Eshte e veshtire te gjesh hapesire kur luan me lojtare te kalibrit si Higuain, Messi dhe Aguero. Por sapo te jem ne grup, do mundohem te jap maksimumin tim.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.