Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 27, 2022

Scroll to top

Top

384 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Palacio: “Vemendja tek Sassuolo. Golat? Rendesi kane piket.”

Palacio: “Vemendja tek Sassuolo. Golat? Rendesi kane piket.”
Ardi Deda

Ka nderhyre dje per mikrofonat e Inter Channel me rastin e ditelindjes se tij Rodrigo Palacio duke falenderuar te gjithe zikaltrit per urimet dhe ka shpjeguar: “Falenderoj te gjithe tifozet per karikimin qe na japin dhe per dashurine treguar karshi meje, por tani duhet te kthehemi te fitojme. Vemendja eshte vetem tek Sassuolo dhe tek ky takim i rendesishem per ne. Golat? Nuk ka rendesi se kush i shenon rendesi ka te bejme pike.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.