Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

541 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Palermo, tentative per Campagnaro: situata

Palermo, tentative per Campagnaro: situata
Bujar Berishaj

Shume pasiguri, eshte nje e ardhme qe akoma per tu shkruar. Hugo Campagnaro jane gjithmone e me larg.

Pas sondazheve te Romes dhe Genoas, tani pas mbrojtesit argjentinas eshte Palermo, qe ka kerkuar informacione per te kuptuar per te kuptuar kufijte e vertete te tratatives. Nje marreveshje qe mund te behet, por, vetem me nje kontribut te Interit per pagen dhe Campagnaro gjithashtu, me pak gjasa, per momentin, per tu transferuar ne nje skuader qe sezonin e ardhshem nuk do te luftoje ne krye.

Do te diskutohet ne ditet e ardhshme, Palermo pret. Duke kerkuar per te marr nje pamje te sakte te situates. Campagnaro dhe Inter reflektojne, duke vlersuar se cfare duhet bere. Palermo perpiqet per Campagnaron.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.