Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 24, 2019

Scroll to top

Top

882 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pallotta flet perseri: “Nainggolan tek Inter? Po beja shaka sepse…”

Pallotta flet perseri: “Nainggolan tek Inter? Po beja shaka sepse…”
Inter Club Staff

James Pallotta rikthehet tek fjalet e thena pak minuta me pare nga nje media napoletane.

Ai ne kunderpergjigjen e tij, nuk i mohoi se i kishte thene ato fjale, por tha se i kishte thene ne nje kuptim tjeter.

Presidenti i Romes deklaroi se “Nainggolan do te shkoje tek Interi dhe Alisson do te shkoje tek Real Madrid”, duke folur edhe per shifra madje, por me sa duket, ka bere nje prapa-kthehu dhe ka folur nepermjet profilit te Romes ne Twitter duke folur perseri.

Ja fjalet e tij:

“Kam lexuar se kam thene disa fjale per merkaton perpara pak minutash ne Napoli. Ne te vertete po beja shaka me nje grup tifozesh qe takova duke pare se cfare zerash qarkullojne neper media dhe Twitter qe kur kam ardhur ne Rome.”

Me sa duket, James Pallotta dhe Roma kane dashur ta kalojne kete moment lehtesisht duke thene se ishte thjesht nje shaka, por ne kete mes ka dicka te vertete: Interi deshiron me cdo kusht Nainggolan dhe Roma eshte shume e gatshme ta shese.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.