Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,931 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Panorama – Branca: Mirupafshim Inter. Drejtuesi i ri teknik do te jete…

Panorama – Branca: Mirupafshim Inter. Drejtuesi i ri teknik do te jete…
Inter Club Staff

Nuk ndalen zerat qe shohin Marco Brancen te larguarin e pare ne nivel drejtues tek Interi. Kete lajm e sjell Panorama, qe nenvizon se Erick Thohir po kerkon pikerisht ne kete vend dike qe te zevendesoje Brancen ne organigramen e Interit.

“Thohir eshte gati te beje nje gjysem revolucioni – shkruan Giovanni Capuano – edhe ne menaxhimin e skuadres, dhe sidomos ne fushen teknike. Disa zera qe vijne nga Anglia flasin se ai po kerkon nje drejtues me eksperience pikerisht ne Premier League. Ky eshte pikerisht konfirmimi qe Marco Branca ne fundin e sezonit do ti thote mirupafshim Interit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags