Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

450 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Paolillo: “Inter tek Thohir, ndihem krenar. Kuptoj qe Moratti…”

Paolillo: “Inter tek Thohir, ndihem krenar. Kuptoj qe Moratti…”
Andi Prifti

Ish-dirigjenti zikalter Ernesto Paolillo ndihet krenar per Interin e ri nen drejtimin e Erick Thohir. Edhe pse ai nuk ka qene i perfshire drejtperdrejte, ai ka pasur kontakte gjate kohes qe ka qene ne detyre: “Kontakti i pare mes Thohir dhe Moratti nuk ka qene fale meje, por me pelqen te mendoj se kam kontribuar ne njohjen e shoqerise ne vende si Kina, Indonezia dhe India, duke lejuar zhvillime te metejshme. E kuptoj qe dyshimet me te medhaja jane tek Moratti duke pare qe ai ka dhene shume per kete shoqeri. Eshte normale te kesh dyshime kur shet maxhorancen e shoqerise.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.