Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | June 24, 2019

Scroll to top

Top

137 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Parma-Inter, drejtuesi i ndeshjes i besohet Rocchi-t te Firences

Parma-Inter, drejtuesi i ndeshjes i besohet Rocchi-t te Firences
Ardis
  • On 17/04/2014, 15:30

Gianluca Rocchi i Firences eshte arbitri qe do te drejtoje ndeshjen Parma-Inter e vlefshme per javen e 34 te kampionatit italian Serie A ne Tardini. Rocchi do te asistohet nga Passeri dhe Preti, me Petrella, arbiter te kartert. Massa dhe Gervasoni do te jene arbitrat mbrapa porte.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.