Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,152 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Parma-Inter, Mazzarri konfirmon Kovacic. Ne mbrojtje…

Parma-Inter, Mazzarri konfirmon Kovacic. Ne mbrojtje…
Ardi Deda

Te gjithe te konfirmuar. Edhe Mateo Kovacic. Kunder Parmes Interi do te luaj me te njejtin formacion qe ka luajtur te dielen qe shkoi ne Marassi: edhe kete here Guarin duket qe me shume mundesi do te qendroje ne pankine se bashku me Alvarez dhe keshtu do ti jepet serish besim Kovacic i cili kunder Sampdorias ka bere mire dhe eshte ne kerkim te vazhdimesise dhe ndoshta mund te beje diferencen ne kete fund sezoni. Mazzarri duhet te zevendesoje Ranocchia ne mbrojtje sepse eshte skualifikuar dhe do te dergoje ne fushe ne vend te tij Campagnaro. Do te luajne edhe Samuel dhe Rolando qe megjithate per shkak kartonash jane ne rrezik per te perjashtuar ndeshjen tjeter kunder Napolit ne Meazza me 26 prill. Ne te djathte do te mungoje Jonathan i cili ka mbetur jashte prej disa javesh per shkak te nje problemi muskular dhe keshtu ne vend te tij do te jete serish D’Ambrosio. Perpara ne sulm do te konfirmohet dyshja Palacio dhe Icardi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.