Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

3,050 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pas D’Ambrosios duhet nje mesfushor. Pistat jane…

Pas D’Ambrosios duhet nje mesfushor. Pistat jane…
Inter Club Staff

Interi po punon ne shume fronte ne keto dite te fundit te merkatos. Pervec se ka mbyllur blerjen e D’Ambrosio nga Torino, sipas mediave ne Itali, zikalterit do te tentojne edhe blerjen e nje mesfushori.

Demtimi i Cambiassos (terheqje moskulare, sot del rezultati i testeve), hopet e Kozumanovic, dhe shitja e mundeshme e Mudingayi (pritet te shkoje tek Genoa), e bejne te detyruar nderhyrjen ne kete repart, dhe pritet te blihet nje mesfushor. Emrat me te perfolur jane dy: Casemiro ose Banega. I pari duket me bindes, sepse per te dytin Valencia kerkon 10 milone euro. Casemiro eshte me i ri dhe i perket filozofise se Thohir te se rinjve qe mund te kene te ardhme. Braziliani eshte vetem 21 vjec. Mungojne tre dite nga fundi i merkatos: Interi pritet te levize.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.