Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,696 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pas Nuciari do te largohet edhe Sylvinho? Ne Appiano mund te vije…

Pas Nuciari do te largohet edhe Sylvinho? Ne Appiano mund te vije…
Inter Club Staff

Mund te vijne shume shpejt te reja te rendesishme per sa i perket asistentit te ri te Roberto Mancinit.

Pas largimit te Nuciari, ne fakt, eshte liruar nje vend i lire dhe duke pare se edhe Sylvinho mund te largohet. Flitet se eshte e interesuar per te Corinthias pas largimit te Tite. Interi po ben nje vleresim emrash per te perzgjedhur nje staf teknik ne lartesine e duhur per emrin e klubit. Ne liste eshte Angelo Gregucci, qe eshte ne gare edhe per pankinen e Salernitanes pas vitit shume te mire me Alessandrian. Ka punuar me stafin e Mancios edhe me pare tek Fiorentina dhe tek City.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.