Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2020

Scroll to top

Top

911 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pas Pallottas eshte radha e Nainggolan! Belgu i thote nje tifozi: “Po me shesin!” (FOTO)

Pas Pallottas eshte radha e Nainggolan! Belgu i thote nje tifozi: “Po me shesin!” (FOTO)
Bujar Berishaj

“Nainggolan do te shkoj te Interi”.

Keto ishin fjalet e presidentit te Romes, James Pallotta disa dite me pare te cilat ia kishte thene nje grupi gazetaresh te areanapoli.it.

Por pastaj Pallotta kishte thene se ishte vetem duke bere shaka dhe se fjalet e tij ishin nje humor amerikan qe nuk ishte kuptuar. Tani pas numrit nje te Romes duket se ka folur edhe vet lojtari.

Nainggolan duket se keto dite ka qene ne Milano dhe pasi eshte kthyer ne aeroportin e Fiumicinos ne Rome ai ka hasur ne nje tifoz qe duket se e ka pyetur per te ardhmen e tij me mesfushorin belg qe eshte pergjigjur shkurtimisht por qarte.

“Po me shesin ata”, thuhet te jene fjalet e mesfushorit te Romes qe keto dite po lidhet me nje kalim te Interi. (shih foton me poshte).

Mbetet te shihet se sa te verteta mund te jene keto fjale, por tashme dicka eshte e sigurt. Interi e do me te vertete Nainggolan nen urdherat e Spallettit dhe kjo ceshtje nuk eshte e ndertuar vetem nga zera te pabaze

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.