Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 12, 2021

Scroll to top

Top

971 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Paulinho: “Asnje oferte e Interit kete vere. I respektoj, por…”

Paulinho: “Asnje oferte e Interit kete vere. I respektoj, por…”
Xhorxh Gellci

Paulinho, gjate prezantimit si testimonial i nje kompanie braziliane, ka shpjeguar pse eshte transferuar tek Tottenham dhe jo tek Inter. Nuk eshte nje ceshtje preferencash ose klubesh te medha, por dicka tjeter: “Interi me ka prezantuar nje oferte ne dy dritaret e fundit te merkatos, por jo ne kete merkato verore. Une e respektoj fanellen e Inter, historine e tij dhe lojtaret qe kane luajtur aty, por kete here ai qe ishte i interesuar per mua ishte Tottenham dhe klube te tjere.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.