Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

309 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Paulinho-Inter, nje shenje: Corinthians blen Ibson

Paulinho-Inter, nje shenje: Corinthians blen Ibson
Andi Prifti

Vjen nje shenje pozitive mbi mundesine qe Paulinho telere Corinthians dhe te kaloje ne Inter. Klubi i Corinthians sapo ka zyrtarizuar Ibson, i cili sot do te prezantihet tek klubi brazilian. Ibson, i vitit te lindjes 1983, eshte nje mesfushor qe kaloi nga Flamengo tek Corinthians. Ai mund te jete zevendesi i Paulinho, edhe pse lojtaret nuk kane karakteristika te njejta. Sigurisht, ai eshet blere per te qene ne formacionin e pare, dhe jo per ne pankine. Dhe nese 2 dhe 2 bejne gjtihmone 4, eshte e qarte qe se shpejti do te vije dhe largimi i Paulinhos.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.