Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,711 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Paulinho: “Ju shpjegoj pse kam preferuar Tottenham para Interit…”

Paulinho: “Ju shpjegoj pse kam preferuar Tottenham para Interit…”
Xhorxh Gellci

I intervistuar ne Brazil, mesfushori Paulinho, i sapo transferuar nga Corinthians tek Tottenham, ka shpjeguar motivin e zgjedhjes te tij, pasi ka preferuar anglezet para Interit (sipas tij). Ja fjalet e mesfushorit te kombetares braziliane: “Sic kam thene edhe me pare, Tottenham me ka ofruar kushtet me te mira per te punuar. Inter ka qene gjithmone e interesuar per menyren time te punes dhe per kete i falenderoj. Kemi folur disa here por marreveshja nuk eshte bere. Jane gjera qe ndodhin ne futboll. Tottenham ka ofruar kushte te mira per mua dhe gjithashtu edhe per familjen dhe per kete arsye jam i lumtur qe jam ketu.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.