Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,208 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Paulinho: “Nuk eshte vendosur me Tottenham. Ka oferte por si me Interin…”

Paulinho: “Nuk eshte vendosur me Tottenham. Ka oferte por si me Interin…”
Xhorxh Gellci

Paulinjo pergenjeshtron zerat se ai eshte lojtar i Tottenham:Nuk eshte e vertete, asgje nuk eshte vendosur. Ka nje propozim qe ka ardhur tek Corinthians. Kam folur me agjentin tim dhe do te analizoj gjithcka pas Kupes te Konfederatave. Nese oferta do te me pelqeje ose jo nuk ka rendesi. Ajo qe mund te them eshte se tani ka nje oferte por une jam i perqendruar ne Kupen e Konfederatave. Sic kam bere me ate te Interit, do te analizoj gjithcka kur te kthehem, edhe me familjen time.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.