Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,176 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Paulinho: “Nuk kam vendosur akoma asgje”

Paulinho: “Nuk kam vendosur akoma asgje”
Xhorxh Gellci

Edhe pse transferimi tek Tottenham ne realitet nuk eshte arrtur, mesfushori Paulinho ka arritur ta beje te rendesishem largimin e tij nga Corinthians. Lojtari i kombetares braziliane eshte kurorezuar kampion i Kupes te Konfederatave me Brazilin dhe gjithashtu ka fituar cmimin si lojtari i trete me i mire i turneut, pas sulmuesit Neymar dhe mesfushorit spanjoll Andres Iniesta.

Keshtu e komenton ai zhvillimet me te fundit rreth tij: “Nuk kam menduar kurre se do te zgjidhesha mes gjithe ketyre super-lojtareve. Ka qene grupi qe me ka ndihmuar shume per ta fituar kete cmim. Nje ambjent perfekt ku te gjithe me kane ndihmuar shume. E ardhmja ime? Nuk kam vendosur akoma asgje, me pare duhet te flas me Corinthians dhe perfaqesuesin tim perpara se te marr nje vendim. Kur te vendos, do e marre vesh gjithe bota.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.