Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | December 7, 2019

Scroll to top

Top

130 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Paventi: “Rinovimi i Samuel: nje zgjedhje e Mazzarri”

Paventi: “Rinovimi i Samuel: nje zgjedhje e Mazzarri”
Andi Prifti

Interi po rinovohet duke nisur nga mbrojtja, ku do te duhet eksperienca. Andrea Paventi, nga Appiano Gentile, shpjegon: “Mbrojtja titullare per momentin duhet te jete Campagnaro, Samuel dhe Juan. Ka qene Mazzarri ai qe ka dashur qe Samuel te qendroje, per kete arsye ai rinovoi kontraten. Andreolli dhe Ranocchia duhet te fitojne pozicionet. Nese Samuel eshte mire, do te luaje ai. Mbrojtja eshte ne rregull, duke perfshire edhe Chivu.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.