Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

256 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Paventi (Sky): “Cassano, Pinzolo do te jete deçizive”

Paventi (Sky): “Cassano, Pinzolo do te jete deçizive”
Andi Prifti

Pertej qellimeve te shprehura nga vete lojtari, kush mund te jete e ardhmja e Antonio Cassano me bluzen e Interit? Andrea Paventi, nga studiot e Sky Sport, tregon se do te kete nje kohe te veçante kur do vleresohen cilesite e sulmuesit barez: “15 ditet ne Pinzolo do te jene deçizive per te ardhmen e Cassanos me bluzen e Interit, duke pare qe stervitja e lojtareve do te jete me e ashper se çka qene dhe duhet pare se si do pershtatet ai. Gjithsesi, lojtari e di qe trajneri Walter Mazzarri deshiron te shohe lojtare te vertete ne fushe.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.