Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,111 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Paventi (Sky): “Per Interin tratativa te kujdesshme. Osvaldo, Nainggolan dhe Taider…”

Paventi (Sky): “Per Interin tratativa te kujdesshme. Osvaldo, Nainggolan dhe Taider…”
Andi Prifti

Merkatoja zikalter. Dukej e bllokuar, por diçka po leviz. Sot u mbyll çeshtja e kalimit te Silvestre tek Milani. Ausilio ka takuar dhe agjentin e Botta-s. Po vazhdon puna ne merkato per te kompletuar formacionin e Mazzarrit dhe sot kane dale zera qe afrojne Wallace te Chelseat me Interin.

Andrea Paventi nga SkySport24 ka shpjeguar: “Duhet nje mesfushor dhe nje lojtar anesor i domosdoshem, por mund te vijne dhe dy. Zikaltrit nuk mund te shpenzojne shume, por jane te kujdesshem ne kete front. Osvaldo? Do ishte qershia mbi torte, por 18 milione qe kerkon kartoni i tij do vinin vetem nga nje shitje. Duhet perjashtuar shitja e Ranocchia sepse tani u largua Silvestre. nese Thohir hyn shpejt ne shoqeri, operatoret e merkatos mund te kene nje buxhet me te madh per te shpenzuar. Nainggolan mbetet zgjedhja e pare, por kjo nuk do te thote qe ai do te blihet. Edhe Taider mbetet nje alternative e forte e Mazzarrit.”

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.