Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 23, 2019

Scroll to top

Top

791 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pedulla: “Bologna-Mbaye, sonte nenshkrimi i kontrates. Formula…”

Pedulla: “Bologna-Mbaye, sonte nenshkrimi i kontrates. Formula…”
Bujar Berishaj

Sic shkruan Alfredo Pedulla nga sajti i tij, Ibrahima Mbaye do te jete sonte ne Bologna.

Ne fakt, eshte arritur akordi dhe lojtari do te firmos kontraten qe do e lidh me klubin emilian deri ne fund te 2019. “Akord total me Interin per huazimin me obligim blerje per 2 milion e 750 mije euro. Mbaye pritet te arrij rreth ores 21”, lexohet ne sajtin e gazetarit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.