Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | March 2, 2021

Scroll to top

Top

1,186 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pedulla: “Garay pret akoma. Inter dhe Zenit, mes tyre…”

Pedulla: “Garay pret akoma. Inter dhe Zenit, mes tyre…”
Bujar Berishaj

Ezequiel Garay pret Interin.

Ditet e ardhshme do te jene te rendesishme sepse mund te kete nje takim me Zenitin. Ruset jane te gatshem te perfshijne edhe nje shume parash me numra te dyfishte per te pasur Jeison Murillon ne kembim.

Ketij te fundit i eshte propozuar nje kontrate e pasur qe me bonuse i afrohet nje page prej 5 milione ne sezon. Murillo per momentin reziston, Garay pret. Interi me Zenitin kane prekur gjithashtu edhe diskursin lidhur me Axel Witsel, mesfushorin ne qender te komploteve te ndryshme te merkatos.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.