Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,855 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pedulla: “Inter ne korrik perforcon mbrojtjen. Dy emra ne shenjester. Eshte edhe Schar”

Pedulla: “Inter ne korrik perforcon mbrojtjen. Dy emra ne shenjester. Eshte edhe Schar”
Bujar Berishaj

Alfredo Pedulla flet per merkaton zikalter dhe kryesisht per mbrojtjen, repart me pak solid tek Interi. Keto jane fjalet e tij:

“Inter mendon per te tashmen, por deshiron te programoi blerjen e nje mbrojtesi te rendesishem per ne korrik. Mbtet gjithmone gjalle interesimi per Schar (ne skadence me Baselin), por jane dy emrat qe intrigojne ne vecanti, per te cilet iu kemi folur. Behet fjale per Jeison Murillo, kolumbiani i klasit ’92 i Granadas dhe shume i vleresuar nga zikalterit, dhe Aleksandar Dragovic, austriak i klasit ’91 i Dinamo Kiev.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.