Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

232 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pedulla: «Inter-Parma, dreke per Belfodil!

Pedulla: «Inter-Parma, dreke per Belfodil!
Ardis
  • On 18/06/2013, 10:32

Alfredo Pedulla ka zbuluar se po zhvillohet nje takim dreke per Ishak Belfodil: «Inter-i dhe Parma kane zhvilluar nje takim, dhe emri me i nxehte eshte ai i Belfodil qe Inter-i ka shfaqur interes per te. Ne marreveshje mund te perfshihet edhe Antonio Cassano, por emri i pare eshte ai i Belfodil».

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.