Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

565 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pedulla: “Interi eshte shume i interesuar per Kolarov. Shume shpejt do tentoje…”

Xhorxh Gellci

Sipas Alfredo Pedulla, ekspertit te merkatos te SportItalia, shume shpejt do te kete nje rikthim te Interit per Aleksandar Kolarov: “Eshte prej tre javesh qe po ju themi per interesimin e Interit per lojtarin e krahut te vitit 1985. Kolarov eshte prioriteti per krahun e majte te Interit te ri te Walter Mazzarrit. Dhe klubi zikalter eshte gati te tentoje ta marre. Shume shpejt do te kete te reja.

Kolarov ka qene objektiv i zikalterve ne momentin kur do largohej nga Lazio, por ne ate moment nuk u be asgje, per shkak te fuqise ekonomike te Manchester City.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.