Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,283 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pedulla: “Joao Mario eshte dhurata e Suning per Interin. Kontakte per Bernardeschin…”

Pedulla: “Joao Mario eshte dhurata e Suning per Interin. Kontakte per Bernardeschin…”
Bujar Berishaj

Joao Mario eshte emri me i nxehte i oreve te fundit.

Nje mesfushor qe pelqehet per shkak se mund te luaj ne role te ndryshme, per personalitetin dhe sepse mund te rritet akoma. Dhe sic duket eshte ai dhurata e Suning per Interin. Pronaret e rinj kinez po mendojne qe ta blejne tek Jiangsu per ta huazuar pastaj te Interi ne menyre qe te mos kete probleme me FPF.

Sporting i ka vendosur nje klauzole te larte, por me portugezet mund te negociohet. Suning, qe tashme kane ofruar 25 milione euro, jane te gatshem te rrisin akoma oferten per portugezin. Joao Mario te Interi, nuk mbetet tjeter pervecse te presim.

Ne anen tjeter Interi mendon per nje sulmues krahu me kualitet. Keshtu ka kontaktuar Fiorentinen per te ditur cmimin e Bernardeschit. Klubi viola nuk i shet lehte lojtaret me te mire, por nese Interi ka pyetur per cmimin atehere do te provoj.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.