Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,109 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pedulla: “Ka nje pakt mes Inter dhe Juventus per lojtaret e krahut”

Pedulla: “Ka nje pakt mes Inter dhe Juventus per lojtaret e krahut”
Xhorxh Gellci

Sipas Alfredo Pedulla, ekspert i njohur i merkatos i Sport-Italia, ka nje marreveshje mes Interit dhe Juventus ne merkato persa i perket objektivave te perbashketa te dy skuadrave. Sipas tij: “Ka nje pakt mes dy shoqerive: zikalterit do ja lene rrugen e hapur bardhezinjve per te marre Camillo Zuniga, duke mos e vazhduar tratativen me Napolin. Nga ana e tyre, Juventus nuk do te jete pengese per transferimin e Isla tek Inter dhe nuk do te futej ne tratativen per Kolarov.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.