Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

231 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pedulla: “Mazzarri dhe Conte urrehen me simpati”

Pedulla: “Mazzarri dhe Conte urrehen me simpati”
Ardis
  • On 14/09/2013, 11:56

Eksperti i merkatos Alfredo Pedulla ka folur ne Sportitalia per sfiden e mbadites, midis Contes dhe Mazzarrit. Ja dhe fjalet e tij: “Jane dy persona qe urrehen me simpati. Flitet per urrejtje futbollistike. Sot kane ulur tonet. Conte i ka thurur elozhe punes se Mazzarrit, qe nuk mund te zgjidhte moment me te mire per tu perballur me bardhezinjte. Ne rast se ben nje rezultat, vetebesimi i lojtareve perforcohet shume”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.