Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

377 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pedulla: “Mes Nainggolan dhe Paulinhos do te vije njeri”

Pedulla: “Mes Nainggolan dhe Paulinhos do te vije njeri”
Andi Prifti

Sipas asaj qe zbulon Alfredo Pedulla nga studiot e Sportitalia, tek Interi me siguri do te mberrije nje mesfushor i madh. Karakteristikat e tij do te varet nga pozicioni taktik qe do te marrin Kovacic e Guarin. Emrat me te spikatur jane Nainggolan (qe pelqehet edhe nga Milani) dhe Paulinho (qe pelqehet nga Monaco)

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.