Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 19, 2019

Scroll to top

Top

756 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pedulla: “Osvaldo-Inter, ne valle eshte edhe Schelotto.”

Pedulla: “Osvaldo-Inter, ne valle eshte edhe Schelotto.”
Bujar Berishaj

“Ore te nxehta per transferimin e Osvaldos te Inter, nje tratative qe eshte ne procedure e siper dhe mund te mbyllet shume shpejt. Dje eshte biseduar per nje mundesi qe tek Southampton te shkoj nje lojtar si shkembim:

Me shume Taider sesa Campagnaro, ky i fundit eshte ne nje faze reflektimi dhe nuk eshte i prirur te heq dore nga paga e sezonit te fundit ne Inter. Por ka nje te re: Inter dhe Southampton kane folur edhe per Schelotto, si shkembim te mundshem, nje skenar per tu marr ne konsiderate.”

Kjo shkruhet ne sajtin e ekspertit te merkatos Alferdo Pedulla ne saje te kalimit te sulmuesit ne zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.