Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

562 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pedulla: “Schar-Inter, ne qershor mund te behet: permbledhja”

Pedulla: “Schar-Inter, ne qershor mund te behet: permbledhja”
Bujar Berishaj

Nga studiot e SportItalia, Alfredo Pedulla flet per mundesite e merkatos ne hyrje sa i perket mbrojtjes se Interit.

Gazetari i njohur ri-hap pisten qe con Fabian Schar tek Inter ne veren e ardhshme me parametra zero. Gjithcka varet nga negociatat per rinovimin e kontrates aktuale qe po marrin nje kohe te gjate mes helvetikut dhe Baselit; nuk do te ishte per tu perjashtuar edhe perfshirja e nje klauzole per te liruar lojtarin ne rast te interesimit nga Inter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.