Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

677 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pedulla: “Schar pelqehet nga Interi. Dhe me Thohir…”

Pedulla: “Schar pelqehet nga Interi. Dhe me Thohir…”
Ardis
  • On 23/09/2013, 9:52

Interi po vezhgon mbrojtesin e Bazelit Fabian Schar. Eksperti i merkatos Alfredo Pedulla nga siti i tij ka komentuar nje tratative te mundshme me zikaltrit. Ja dhe fjalet e tij: “Tashme Schar pelqehet nga te gjithe klubet me te mira te Europes. Bazeli ka ndermend te rezistoje deri merkaton e veres se ardhshme, kur te jete e bindur se Schar mund te kete nje vleresim me te madh se 10 milion €. Dhe ne rast se idea e Thohir eshte te investoje tek te rinjte e talentuar, opsioni Schar mund te kthehet me shume se kurre ne aktualitet”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags