Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,731 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pedulla: “Shaqiri, rol fondamental i Mancinit. Me mesazhet e tij dhe ok e Thohir…”

Pedulla: “Shaqiri, rol fondamental i Mancinit. Me mesazhet e tij dhe ok e Thohir…”
Bujar Berishaj

Ka pasur nje rol fondamental dhe nese tratativa ka sukses, nje merite e madhe do te jete e Mancinit.

Keshtu thone kur flitet per Shaqirin. Alfredo Pedulla, ne sajtin e tij, zbulon mesazhet e bera nga tekniku drejtuar lojtarit, mesazhe ne te cilat ka shpjeguar:

“Qe pelqimi i tij teknik eshte total, dhe se mbi Shaqirin, Inter synon te hap nje cikel te ri, qe dukshmeria do te jete totale pa asnje dyshim. Fjale te qarta, te vendosura, me nje karizme te madhe, per te afascinuar Shaqirin dhe per tu siguruar qe Liverpool te mos jete priortet ne konsideraten e lojtarit.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.