Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

420 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pedullà: “Tratativa mes Genoas dhe Interit, qendron ideja Alvarez”

Pedullà: “Tratativa mes Genoas dhe Interit, qendron ideja Alvarez”
Andi Prifti

Alfredo Pedullà, eksperti i merkatos te SportItalia, konfirmon se Genoa eshte e interesuar per Ricardo Alvarez: “Klubit te Genoas i pelqen shume Ricky Alvarez, kjo konfirmon zerat e pak diteve me pare. Eshte bere me shume se nje sondazh me Interin, javen e ardhshme pritet te behet dhe nje takim mes dy klubeve. Alvarez eshte i rendesishem ne klub, por Genoa vazhdon te insistoje. Me Interin raportet jane shume te mire: do te flitet per Schelotto dhe Gilardino, por ndoshta edhe per Obi dhe Benassi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.