Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

357 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pedulla zbulon detajet: “Ja pse Interi ka hequr dore nga Kumbulla: gjithcka ka te beje me objektivin e madh Sandro Tonali.”

Pedulla zbulon detajet: “Ja pse Interi ka hequr dore nga Kumbulla: gjithcka ka te beje me objektivin e madh Sandro Tonali.”
Inter Club Staff

Dukej vetem nje hap larg Interit, por Lazio duket se eshte afruar shume me lojtarin dhe mund te beje parakalimin final.

Marash Kumbulla sot per sot ka me shume mundesi per te veshur bluzen e Lazios se sa te Interit ne sezonin e ri.

Klubi zikalter eshte ftohur shume me Veronen dhe lojtarin kohet e fundit dhe Alfredo Pedulla ka zbuluar gjithcka per strategjine e Interit ne shkrimin e tij.

“Marash Kumbulla eshte ne orbiten e Lazios prej 15 ditesh. Normalisht Juventusi nuk e mbylli marreveshjen me te dhe Interri po priste per arsye qe i dime tashme.”

“Zikalterit i kane dhene totalisht prioritet blerjes se Sandro Tonalit dhe nuk duan te nxitohen me Kumbullen.”

“Beppe Marotta dhe Piero Ausilio i kane vene si qellim vetes mbylljen e marreveshjes me Brescian. Nese Kumbulla do te prese, mire. Nese jo, mund te shkoje tek Lazio.”

“Nderkohe, gjate dites ne Rome ka pasur nje takim te gjate te delegacionit te Hellas me ne krye presidentet e dy klubeve, Lotito dhe Setti.”

“Palet jane shume afer dhe Lazio po vrapon e vetme drejt Kumbulles ne kete moment. Terheqja e Interit i ka dhene nje assist te rendesishem atij.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.