Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

960 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pepe Reina, nostalgji per Italine…

Pepe Reina, nostalgji per Italine…
Bujar Berishaj

Italia i ka mbetur ne zemer. Kur te mundet, Pepe Reina do te kthehet vullnetar.

Dielli i Napolit, shijet dhe parfumet qe nuk harrohen lehte. Te kthehet tek Napoli? Po, perse jo. Mundesia ekziston, nese Benitez qendron ne pankinen e Napolit.

Alternativa italiane quhet Inter, ne rast se sirenat e Romes per Handanovic transformohen ne dicka me serioze. Skenar te mundshem, te legjitimuar nga deshira per te luajtur dhe per tu kthyer ne Itali. Ta harrosh eshte e pamundshme, dhe Pepe Reina ka nostalgji per Serie A.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.