Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,548 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Per Hernanes, gati 15 milione. Keto jane ata qe do sakrifikohen.

Per Hernanes, gati 15 milione. Keto jane ata qe do sakrifikohen.
Ardis
  • On 16/01/2014, 15:12

Interi ka bere nje sondazh per Hernanes dhe si duket ka marre OK e lojtarit. Lotito mund ta shese ‘profetin’ per 15 milione €. Ja dhe situata sipas ekspertit te merkatos te SKY Alessandro Sugoni, nga editoriali i Calciomercato.it“Skuadra zikalter do ta perballoje pjesen finale te merkatos duke u mbeshtetut ne deklaratat e Thohir: te shesim per te blere. Fraze qe shpeh se ka levizje. Perkundrazi, levizjet e shoqerise bene qe te marrin nje OK ne parim te lojtarit. 15 milione €, nje shifer qe mund te binde Lotiton. Ato qe do te vijne – pikerisht – nga shitja e Guarin (por Chelsea mori Matic dhe per momentin nuk ka tratativa te tjera) ose te dikujt tjeter (Ranocchia? Shume veshtire qe te vleresohet kaq shume)”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.